Equa bank nenabídne jenom klasickou hypotéku

I hypotéky dnes patří do segmentu půjček a tak je jasné, že je banky stále aktivněji nabízejí. Jednou z takových je také Equa bank. Jaké konkrétní možnosti si připravila pro své klienty? Je jich více než dost. Hypotéky dnes známe hlavně ve své klasické formě. Tedy takové, kdy si za ni můžeme postavit dům, můžeme rekonstruovat naši nemovitost, nebo si můžeme v případě potřeby pořídit také byt. I tuto hypotéku má banka v nabídce. Je s ní spojena řada výhod, jako je třeba úrok pod dvě procenta, stejně jako možnost částečného bezplatného splacení, stejně jako jistota bezplatného sjednání, které je navíc doplněno pětitisícovým finančním bonusem.

Equa bank cílí i na ty, kteří chtějí peníze na cokoliv

Nemusí to být nutně jenom klasická hypotéka, jelikož v nabídce banky najdeme také tu americkou. Její hlavní výhodou je to, že ji můžeme využít na cokoliv. Jedná se tedy o neúčelový úvěrový produkt, který nám však na rozdíl od půjčky přinese částky v řádech několika milionů korun. Pokud je něco, na co nesmíme také zapomínat, to je jistota nízkého úvěru. Ten je u Equa bank nastaven pod hranicí čtyř procent, což je sazba, která patří na trhu mezi nejvýhodnější. Zvláště v porovnání se standardní půjčkou.

Mějte bankovní účty, ale i všechny úvěry právě zde

Jaká je třetí možnost související s hypotékou, kterou tato banka dokáže nabídnout? Jedná se o možnost refinancování. Jedná se o variantu pro ty, kteří již hypotéku mají, ale chtějí si ji převést právě k této bance. V tomto ohledu je celý postup velmi jednoduchý a rychlý. Pokud ještě nejste klientem banky, jsou vám za tímto účelem otevřeny i bankovní účty, aby se vám zjednodušilo splácení. To hlavní co získáte, to je nízká úroková sazba, stejně jako nižší splatná částka a samozřejmě také nižší měsíční splátka. Zkrátka ušetříte na své hypotéce hned v několika směrech.