Ge Money nabídne i úvěr s označením Expres Plus

Není to jenom klasická Expres půjčka, kterou má pro své klienty připravenou banka Ge Money. Je to také úvěr s označením Plus, který je k dispozici. V čem je zajímavý a čím se od standardu liší? Podívejme se nejprve na to, jaké možnosti jsou k dispozici. Nejprve je třeba dotknout se základní charakteristiky, se kterou je spojena možnost získat 20 000 – 300 000 Kč, a to na dobu až 120 měsíců. Dále je to také jistota velmi rychlého vyřízení, kdy vše nemusí nutně trvat déle, než několik málo minut. Zapomínat bychom však neměli ani na několik dalších zajímavých pozitiv.

Ge Money vám nabídne postupné čerpání

Pokud je něco, čím se půjčka s označením Expres Plus liší od té standardní, potom je to zcela jistě možnost postupného čerpání. Díky tomu máte jistotu spojenou s tím, že si peníze berete, jak potřebujete. Není tedy poskytnuta naráz s nutností ji ihned využít. Díky tomu vám Ge Money nabídne nejenom možnost vzít si peníze dle vašich potřeb, ale nabídne vám i možnost toho, že můžete pomocí této půjčky vytvořit zajímavé finanční rezervy. Ty se vám budou hodit vždy, kdy budete potřebovat peníze, ale nebudete si již chtít opět žádat. Takto budou jednoduše připraveny.

Ge Money Bank přinese i řadu výhod

Jaké to jsou konkrétně? Třeba to, že za každou vaši splátku můžete být odměněni. Tato odměna není nijak malá, jelikož může jít až o 500 korun měsíčně. Stejně tak vás čeká i výhoda v tom, že nemusíte nikomu dokládat, na co peníze využijete. I to je jenom na vás samotných. Dále je to možnost opakovaných půjčení, se kterým Ge Money Bank přichází. To znamená, že další úvěr je vám vyřízen okamžitě, a to včetně víkendů. Navíc toto, stejně jako běžné využití nevyžaduje ani zástavu nemovitosti, ani jakéhokoliv ručitele. Žádáte si tedy vždy jenom sami za sebe. A to online, na pobočce, stejně jako telefonicky.