Komerční banka má produkty přímo pro ženy

I když se Komerční banka nijak zvlášť nespecializuje na různý segment klientů, musíme říci, že několik specifických produktů nám nabídne. Jedním z takových je i Lady karta, určená primárně ženám. Samozřejmě nemusí to být nutně jenom ženy, které ji využijí. Karta je totiž spojena s celou řadou výhod a tak to může být každý, kdo je chce čerpat. Na druhou stranu právě ženy jsou tou cílovou skupinou, na kterou se v rámci této karty banka zaměřuje. Určena je poté každému, kdo již dosáhl osmnácti let věku. A není podmínkou, zda je daný žadatel klientem banky, nebo není.

V čem je tato karta, kterou Komerční banka nabídne, charakteristická?

Na samotný úvod musíme říci, že se jedná o kreditní kartu. Tedy takovou, která není spojena s naším bankovním účtem, ale takovou, která je úvěrovým produktem. V rámci toho máme možnost čerpat částku až 30 000 Kč bez zajištění a doložení příjmů, nebo až 250 000 Kč, pokud příjem doložíme. V tomto ohledu může Komerční banka nabídnout nejenom zajímavou možnost jednorázového úvěru, ale nabídne také možnost toho, jak si lze vytvářet finanční rezervy. Navíc v tomto případě jde o revolvingový typ úvěru, který je spojený s tím, že čím více splácíme, tím více následně budeme moci čerpat.

Jaké výhody KB ke kartě přidává?

Výhoda není jenom ve snadném použití, nebo ve snadném získání. To nejzajímavější je jistě bezúročné období, které může činit až 45 kalendářních dní. Půjčujete si tedy zcela zdarma. Stejně tak je výhodou možnost získat i zajímavé odměny. Například se vám dostane zpět z každé platby až jedno celé procento z objemu zaplacené částky. Dále vám ale díky užívání karty nabídne KB také několik zajímavých bonusů, a to v rámci programu Lady. Stačí udělat jediné, a to sbírat body, které následně za dané bonusy jednoduše a rychle vyměníte. Totéž se týká také aktivního Elite programu, který vás také odměňuje.