Přestěhujte se do nového s hypotékou na bydlení od Raiffeisenbank

Konečně jste se odhodlali k tomu, že se svým partnerem začnete společně bydlet? To je výborný nápad, který však často naráží na řadu problémů. Jak Vám potvrdí řada psychologů, společné bydlení s rodiči ve většině případů nedělá dobrotu. Vždy budete přinejmenším ve chvílích důležitých životních rozhodnutí stále dokola poslouchat, že bydlíte v jejich domě. Co si však počít, když se Vám peněžních prostředků zrovna nedostává? Navštivte Raiffeisenbank!

Raiffeisenbank nabízí hypotéku splatnou až 30 let

Sjednání hypotéky na bydlení u této banky je až nečekaně jednoduché. Asi nepřekvapí, že musíte být plnoletí. K projednání všech náležitostí pak bohatě stačí i nepodepsaný návrh kupní smlouvy, případně smlouva o budoucí kupní smlouvě. Pokud si budete svůj dům stavět sami, jistě oceníte, že schválené peníze obdržíte přímo na účet bez toho, abyste museli dokládat faktury. Raiffeisenbank vyniká svojí rychlostí a hypotéku je schopna vyřídit již do tří dnů! Široké spektrum zákazníků je schopna uspokojit především zásluhou toho, že umožňuje rozvrhnout splátky hypotéky až na 30 let. S nižšími splátkami zároveň získáte více času!

RB poskytuje u své hypotéky úrokovou sazbu s fixací i plovoucí úrokovou sazbu

Je pouze na Vás, jakou úrokovou sazbu budete při výběru své hypotéky upřednostňovat. Vybrat si můžete úrokovou sazbu s fixací v rozmezí 1-15 let, stejně tak si můžete zvolit plovoucí úrokovou sazbu. Váš úvěr může dosáhnout až výše 20 milionů Kč! Řada klientů si potom nemůže vynachválit možnost využít celých 20 % z celkové výše hypotéky na cokoli. Samozřejmostí je, že vyřízení i správa Vaší hypotéky se bude dít zcela zdarma! V případě jakýchkoli nejasností se nebojte na cokoli zeptat. RB je proslavena mimo jiné i svým velmi kvalitním hypotečním poradenstvím!