Proč využívat kreditní karty od UniCredit?

Jaké na trhu existují úvěrové produkty? Mohou to být nejenom půjčky, ale mohou to být třeba i oblíbené kreditní karty. Ty nabídne také UniCredit. Zjistěte proto spolu s námi, proč je využívat. Nejprve se podívejme na to, co vlastně kreditní karty jsou. Jedná se o typ úvěrového produktu, který je zajímavý v tom, že je podobný debetní kartě. V tomto případě ale není ta kreditní spojena s naším účtem, ale účtem novým, úvěrovým. V reálu to samozřejmě znamená jistoty spojené s tím, že získáváme úvěr, který můžeme čerpat pohodlně s kartou v ruce. A to kdykoliv potřebujeme. Díky tomu můžeme na dané karty pohlížet i jako na finanční rezervu.

Výhod je u UniCredit hned několik

Jedním z dobrých důvodů pro využití daných karet jsou určitě jejich výhody. Zde dominuje možnost jednoduché žádosti a tedy i rychlého poskytnutí karty. S tím souvisí i to, že v rámci mnoha kont nabídne UniCredit kartu zcela zdarma. Tím ale pozitiva spojená s financemi nekončí. Co je u těchto karet běžné, to je bezúročné období. To může trvat až 45 dní. Co to pro nás jako majitele karet znamená? Že po vyčerpání peněz máme tuto lhůtu na to, abychom je tam zase doplnili. Pokud se tak stane, neplatíme za využití tohoto úvěru nic navíc. Tím se jedná o nejvýhodnější úvěr na celém trhu.

Potěší i nabídka karet, které má UniCredit Bank k dispozici

Když už se pro kreditní kartu rozhodnete, měli byste také vědět, že má banka k dispozici celou řadu variant, které vám zaručeně přijdou vhod. Každá jednotlivá karta je jiná a tak může přinášet jiné výhody. U některých karet tak získáváte odměny z nákupů, u dalších sbíráte odměny za tankování a u dalších zase můžete létat letadlem zcela zdarma. Samozřejmostí je také to, že UniCredit Bank má k dispozici karty určené nejenom pro běžné klienty, ale také pro náročnější klientelu, která očekává i něco navíc.