Půjčky od Air Bank dominují i v testech

Vybrat výhodnou půjčku nemusí být vždy jednoduché. Zvláště v případě, kdy řada poskytovatelů zkouší na své klienty různé finty. To u Air Bank, jelikož co tato banka slíbí, to také bude plně platit. Příkladem je několik testů, v rámci kterých je banka pravidelně podrobována různým zkouškám. Ty mají za cíl především zjistit, zda to co banka říká ve svých reklamách skutečně pltí. Stejně tak mají testy za cíl zjistit i reálnou výhodnost půjčky. Tedy to, jak vysoké jsou úroky, nebo to, jak je to s případnými poplatky. Zajímá vás, jak si v tomto ohledu daný bankovní poskytovatel úvěrů stojí?

Testy potvrdily, že je Air Bank skutečně férová

U mnohých reklamních kampaní konkurenčních produktů se můžete setkat třeba s lákadly, které nabízejí nízký úrok. Situace je však taková, že na tuto sazbu dosáhne jenom pár vyvolených. A mnohdy ani ti ne. Naproti tomu u Air Bank bylo testy potvrzeno, že to na co láká ve svých televizních kampaních, to dokáže také splnit. A to každému, kdo si o půjčku požádá. Týká se to hlavně úrokových sazeb, které jsou navíc výrazně nižší, než u většiny konkurenčních společností. Opět zopakujme fakt, že dané úroky nejsou jenom papírové, ale že na ně můžete v rámci své půjčky skutečně dosáhnout.

Potvrzení i v tom, že AirBank neúčtuje poplatky

Mnoho nezávislých testů se zaměřuje také na případné poplatky. I zde platí, že mnoho bank tvrdí něco jiného, než se následně odehrává v realitě. Ani v tomto směru ale AirBank nijak nezaostává, jelikož co řekne, to také platí. Příkladem je absence jakýchkoliv poplatků – za vyřízení, schválení nebo poskytnutí. Stejně tak nečekejte ani poplatky za vedení úvěrového účtu, nebo snad platbu navíc za předčasné splacení, nebo za jakoukoliv mimořádnou splátku. Ani to není u banky standardem. Dále testy potvrzují i to, že pokud nebudete s něčím spokojeni, můžete do jednoho měsíce smlouvu bez sankcí vypovědět.