S ČSOB si můžete koupit i auto

Plánujete koupi automobilu, ale nemáte na něho peníze? Není třeba zoufat, jelikož si ho lze vzít také na splátky. V takovém případě se hodí půjčka, kterou vám nabídne ČSOB. S jakými přichází parametry? Auto na splátky dnes není nic neobvyklého. Ne vždy je však výhodnou cestou leasing. Mnohem lepší variantou je využívat nabídky, které jsou spojeny s půjčkou. Tu nabídne právě tato banka. Její výhodou je to, že si můžete získat peníze, které využijete na nákup nejenom ojetého, ale samozřejmě i nového auta. A že se jeho koupě tímto způsobem skutečně vyplatí, o tom vás přesvědčí výše úrokových sazeb. Ty začínají už na hodnotě 3,6 procent.

S čím vás tato půjčka od ČSOB dokáže nadchnout?

Základní parametry již známe. Nezapomínejme tedy na to, jaké má tento úvěrový produkt pozitiva. Především je to jistota nízkého úroku, která je fixní a tak se vám po celou dobu splácení nezmění. Dalším pozitivem je rychlost vyřízení, jelikož vše vyřídíte na jakékoliv pobočce, kde vám bude stačit doložit pouze dva doklady totožnosti. Pokud je něco, na co nesmíme také zapomínat, tak je to nabídka vozidel. Jelikož ČSOB spolupracuje s celou řadou partnerů, může vám předložit i nabídku limitovaných akčních nabídek vozidel. Díky tomu si pořídíte auto levněji, než v klasickém bazaru nebo klasickém autosalonu.

CSOB nabídne peníze na téměř jakékoliv auto

Že si můžete koupit automobil nový i ojetý, to jsme již zmínili. Stejně tak vás zaujme i to, že si můžete koupit auto téměř jakékoliv hodnoty. Minimální suma, kterou vám CSOB nabídne, činí 100 000 Kč. Horní hranice následně není omezena. Kdo nechce být zatěžován splátkami, ten jistě ocení i informaci spojenou s tím, že peníze lze splácet v rozmezí jednoho až šesti let. Díky tomu lze vše rozložit tak, aby jednotlivá splátka nijak nezatěžovala váš osobní ani rodinný rozpočet. Stejně tak ho nebudou zatěžovat ani jakékoliv poplatky. Ty banka neúčtuje.