FAQ

Máte dotaz, který souvisí s možností refinancování? Pokud ano, neváhejte a ptejte se. Na ty nejčastější dotazy jsme vám již odpověděli předem. Díky tomu zjistíte vše potřebné, co vás může zajímat.

Co lze refinancovat?

Určitě to může být doslova jakýkoliv úvěr. Je jedno, zda se jedná o úvěr účelový nebo neúčelový. Stejně tak je jedno, v jaké je výši. Aktuálně vám nabízíme refinancování půjčky, stejně jako vám nabídneme také refinancování hypotéky.

Co je refinancování?

V principu se jedná o převod vašeho současného úvěrového produktu k jinému poskytovateli. Tuto možnost vám nabízíme s jistotou zajištění mnohem výhodnějších podmínek, než máte nyní. Aby pro vás bylo vše co nejjednodušší, jsme schopni se postarat také o veškerou nezbytnou administrativu.

V čem je refinancování půjčky výhodné?

Důvody proč refinancovat jsou jasné. V první řadě je to úspora. Díky převedení půjčky jinam máte možnost výrazného snížení úrokové sazby. To se následně podepíše na celkové částce, která bude v tom to směru splatná. Stejně tak může být refinancování půjčky výhodné i proto, že si lze snížit měsíční splátku a tím ulevit vašemu osobnímu nebo rodinnému rozpočtu.

Je refinancování hypotéky nějak omezeno?

Zatímco půjčku lze refinancovat kdykoliv, u refinancování hypotéky hraje roli délka fixace a její konec. Ideální chvíle tedy nastává pár měsíců před koncem této lhůty. To je ta nejlepší doba, kdy vám můžeme najít výhodnější nabídku a následně zajistit převedení hypotéky tam, kde budete platit mnohem méně.

Pro koho je refinancování úvěrů vhodné?

V podstatě pro každého, kdo nechce využívat drahých úvěrových produktů. Je vhodné pro toho, kdo už úvěr má a chce ho zvýhodnit. Díky velmi dobře nastaveným procesům se snažíme, abychom refinancování umožnili každému. Bez ohledu na jeho současnou bonitu, zaměstnání a výši příjmu, stejně jako bez ohledu na jeho finanční minulost.