Cetelem jsou rychlé a spolehlivé půjčky

Půjčit si peníze není nic složitého. Využívat můžete řady bankovních i nebankovních půjček. V nebankovním sektoru je jedním z nejlepších poskytovatelů Cetelem.

Oblíbený Cetelem

Proč je osobní půjčka Cetelem tak oblíbená? Navzdory tomu, že jde o půjčku nebankovní, nabízí opravdu nízké úrokové sazby. Půjčku můžete využít prakticky na cokoliv potřebujete. Vybrat si můžete z mnoha finančních produktů. Cetelem nabízí nejen půjčky a splátkový prodej, ale také hypotéku a některé druhy pojištění. Na českém finančním trhu tato pobočka francouzské banky BNP Paribas funguje již od roku 1996. V červnu tohoto roku došlo k převodu na banku. Díky tomu můžete získat skutečně spolehlivé a prověřené produkty. Půjčit si může osoba starší 18 let se stabilním příjmem. V potaz se berou záznamy v negativním i pozitivním registru dlužníků. Půjčit si můžete až 1 000 000 korun.

Na cetelem.cz najdete řadu užitečných rad

Navíc si zde můžete požádat rovnou o půjčku, konsolidaci nebo hypotéku. Najdete zde řadu informací o tom, jak půjčku sjednat, kolik vás bude stát a nebo jaké potřebujete dokumenty. Webové stránky cetelem.cz mají uživatelsky přívětivé rozhraní. Půjčit si peníze můžete i zde přímo na webu, případně telefonicky a na pobočkách společnosti Cetelem. Ty naleznete po celé ČR. Stránky cetelem.cz jsou velmi užitečné pro nové i stávající zákazníky. Nemůžete splátku vrátit včas nebo jste se dostali do svízelné finanční situace? K dispozici je vám bezplatná dluhová poradna. Cetelem preferuje bezpečné a zodpovědné úvěrování. Máte exekuci nebo jste v insolvenci? Půjčit peníze v tom případě nemůžete. Pro peníze nemusíte chodit nikam daleko. Jsou vám převedeny na váš bankovní účet. Půjčit si lze rovněž formou revolvingu, kreditní karty nebo čerpat peníze z hypotéky.