Jak a o kolik prodloužit půjčku Ferratum?

Půjčka Ferratum je charakteristická tím, že spadá do segmentu mikropůjček. S tím je spojeno primárně to, že získáte menší finanční částku na kratší dobu. Co když vám ale splatnost nevyhovuje? U půjčky tohoto poskytovatele se můžete těšit primárně na to, že se nesetkáte s klasickou dobou splatnosti, která bývá u konkurence na dobu jednoho měsíce. Zde si můžete vzít půjčku na mnohem delší dobu. Konkrétně je onen limit, který si můžete zvolit, celých 45 kalendářních dní. Může se však stát, že to pro vás bude málo. Ani to není problém, jelikož poskytovatel vám nabídne možnost výhodného prodloužení.

O kolik vám Ferratum dovolí si půjčku prodloužit?

Začněme popisem toho, co vlastně můžeme získat. Pokud budeme v daném směru konkrétní, potom je třeba pamatovat na to, že splatnost půjčky lze u Ferratum prodloužit hned dvakrát. Pokaždé to může být o dobu jednoho měsíce, tedy o celých 30 kalendářních dní. Můžete tedy získat až 60 dní navíc. Když k tomu přidáme i standardní zvolenou splatnost, není problém mít půjčku více než 100 dní. To znamená zhruba třetinu roku, což je na tento segment opravdu zajímavá doba, které můžete využít i vy. A to kdykoliv nedáte potřebnou hotovost dohromady.

Ferratum půjčka umožní jednoduché prodloužení

Není třeba se obávat toho, že by prodlužování půjček bylo jakkoliv složité a náročné. Právě naopak. Termín si můžete posunout dvěma způsoby. A to buď online, popřípadě zasláním příslušné SMS zprávy s vaším požadavkem. Jakmile je žádost o prodloužení přijata, je ihned zpracována a vaše Ferratum půjčka dostává zcela nový termín splatnosti. O tom jste také informováni SMS zprávou, abyste znali právě termín nového termínu, do kterého bude třeba peníze vrátit. Důležité je dodat také to, že aby bylo žádosti skutečně vyhověno, je třeba ji poslat nejpozději v oficiální den splatnosti. Nikdy ne po něm samotném.