Jak si požádat o půjčku od Home Credit?

Máte zájem o půjčku a rozhodli jste se pro společnost Home Credit? Pokud ano, je rozhodně dobré vědět, jakými způsoby si o její úvěry můžete požádat i vy sami. Možnosti existují hned tři. Začneme tou patrně nejzajímavější možností, která se týká situace, kdy chcete zboží nebo jakékoliv auto na splátky. Zde totiž nemusíte kontaktovat přímo tohoto poskytovatele, ale stačí jít k prodejci, který s ním spolupracuje. Zde si jednoduše vyberete požadované zboží nebo dopravní prostředek a místo placení sepíšete žádost o možnost splátek. Ta je obratem schválena a vy tak můžete odejít se zbožím a novou půjčkou.

Home Credit nabízí i klasiku – telefonickou žádost

Druhou cestou, kterou se samozřejmě můžete vydat, je možnost požádat si telefonicky. To přináší určité výhody, jelikož stačí zavolat, vše nahlásit a mít žádost o půjčku přijatou. Dobrou zprávou je to, že v případě žádostí po telefonu má Home Credit zřízenou takzvanou zelenou linku. Tedy bezplatné číslo, na které když voláte, máte to zcela zdarma. Proto se nemusíte obávat jakýchkoliv zvýšených nákladů, jelikož budete mít jistotu, že i toto bude pro vás zdarma. Tato žádost také nezabere delší čas, než je jenom pár minut.

Jste stále online? I to lze u HomeCredit využít

Třetí možnost patří mezi nejmodernější, ale rozhodně i nejvyužívanější. Už jenom proto, že tato forma žádosti je dostupná nonstop. Je jedno, v který den, v kteroukoliv noční nebo denní hodinu se rozhodnete svou žádost podat. Stačí se dostat na webové stránky HomeCredit.cz a zde si jenom navolit kombinaci částky a délky splácení, stejně jako zde stačí vyplnit pouze krátký online formulář. Ani tato cesta vám nezabere delší čas, než je pár minut. A už dávno neplatí, že by bylo třeba využít jenom počítač nebo notebook. Takto si lze požádat třeba i prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu.