Půjčka Zaplo je bez poplatků

Poplatky byly v minulosti doslova nedílnou součástí jakýchkoliv půjček, které se na našem trhu objevily. Nyní je situace zcela jiná. Příkladem může být třeba i půjčka Zaplo, která se bez nich také obejde. Tento úvěr je tak dokonalou ukázkou toho, že poplatky už nejsou běžné ani v nebankovním segmentu, konkrétně potom v oblasti mikropůjček. Hlavním důvodem je konkurenční boj, který je postupně eliminoval. Z toho následně těžíte vy, jako samotní klienti a žadatelé o půjčku. Když nebudete muset platit poplatky, máte jistotu v tom, že získaný úvěr tak bude výhodnější, než tomu bylo dříve. A to je samozřejmě velké pozitivum, které musíme ocenit.

Za co vše u Zaplo neplatíte?

Jestliže vás zajímá, jaké poplatky jsou minulostí, pojďme se podívat na několik příkladů. Rozhodně se není třeba obávat toho, že by bylo nutné vynaložit jakoukoliv částku spojenou s chvílí, kdy si o samotnou půjčku žádáte. Stejně tak se není nutné obávat ani takové situace, kdy platíte poplatek za vyřízení, popřípadě schválení a poskytnutí. Ani to vás u Zaplo rozhodně nečeká. Bát se ale nemusíte ani toho, že by snad byl vyžadován třeba poplatek za vedení půjčky. To, že ji máte, není zpoplatněno žádnou sumou navíc a tak platíte pouze úrok. A díky celkové transparentnosti už v době žádosti přesně víte, jak velký konkrétně bude.

Na Zaplo.cz zjistíte, že účtován nemusí být ani úrok

Když o poplatcích mluvíme, je třeba připomenout i to, že některé společnosti právě výši úrokových sazeb přepočítávají na poplatek za půjčku. V podstatě je to jenom jinak vyjádřené procento úroku. Pokud se podíváme na web Zaplo.cz můžete zjistit, že i zde může být nulový jak daný poplatek, tak i daný úrok. Co to znamená? Možnost získat půjčku zcela zdarma, s jistotou toho, že kolik peněz vám přijde na účet, tolik do zvoleného termínu splatnosti také tomuto poskytovateli vrátíte. Získáváte tedy nejvýhodnější úvěr, který na trhu vůbec je.