S kartou Cofidis poznáte, jak funguje kvalitní kreditka!

Jestliže nakupujete rádi pomocí internetu, jistě z toho chcete také něco mít. Kdo by ostatně nechtěl nějakou slevu nebo dárek? Roztodivných kreditních karet je přitom dnes nespočet, mnohem méně jich však vychází svým majitelům vstříc. Občas to spíše vypadá, že se z nich snaží vysát co nejvíce. S kreditní kartou Cofidis MasterCard je ale všechno jinak a svět se vám s ní musí zdát růžovější!

Cofidis vám dovolí vyzkoušet svoji kartu první rok zdarma!

Zapomeňte na nějaké poplatky za vedení karty, tak se solidní firma nechová! Cofidis vám nejprve umožní vyzkoušet si svoji kreditní kartu na 1 rok zdarma, teprve poté budete platit za její vedení. Také měsíční poplatky se vás netýkají. V okamžiku, kdy zaplatíte svoji měsíční splátku, se navíc obnovuje rezerva, kterou můžete při svých nákupech čerpat. Zdá se vám to všechno ještě málo? V tom případě byste měli vědět, že jako majitelé této kreditní karty se stáváte automaticky členy programu MasterCard® Priceless Specials. To je mimořádně výhodné, protože díky němu získáváte automaticky zpět část peněz ze svých nákupů. Ty jsou přitom zaslány na Vaši kartu hned v okamžiku, kdy dosáhnou alespoň součtu 100 Kč. Tento program je velmi oblíben a počet jeho partnerů nepřetržitě roste!

Cofidis půjčky bez registru jsou také cestou k získání této výhodné karty

Ke kartě Cofidis MasterCard si můžete pomoci také ve chvíli, kdy si online požádáte o nějaký druh Cofidis půjčky bez registru. Těšit se poté budete moci i z dalších výhod, mezi něž patří především opakované čerpání a doplácení ve chvíli, kdy potřebujete. S tímto typem půjčky máte jistotu, že se neocitnete v situaci, že budete bez prostředků, protože můžete vždy znovu čerpat z již splacených peněz. Kdo myslí na budoucnost, volí tohoto poskytovatele půjček!