Staňte se členy Klubu dobrého klienta u společnosti Profi Credit a čerpejte výhody s tím spojené!

Čerpali jste už v minulosti nějakou půjčku u této společnosti a byli jste s ní spokojeni? V tom případě není jediný důvod, abyste si to nechávali pro sebe. Naopak! Doporučte svého známého a získejte odměnu 2 000 Kč. Pomůžete jemu i sobě! Tímto způsobem si můžete přijít na velmi pěkné peníze.

Každý spolehlivý zákazník je zařazen do Klubu dobrého klienta společnosti Profi Credit

Dodržovat své sliby a plnit své závazky se u společnosti Profi Credit opravdu vyplatí. Nejen, že na konci splácení obdržíte zpět na svůj účet nezanedbatelnou částku peněz, ale již po řádném splacení šesti splátek se můžete stát členy Klubu dobrého klienta. To v sobě nese celou řadu výhod. V budoucnu můžete ušetřit až 15 % z každé splátky, také proces vyřízení půjčky se ve vašem případě značně zrychlí. Jste přece VIP! Proto máte také právo volat na linku pro významné zákazníky 800 702 802. Přijďte mezi více než 5 000 členů, kteří již jsou v tomto klubu sdruženi!

Proficredit nabízí zaměstnanecké i podnikatelské půjčky

Kladete si otázku, proč byste se měli zrovna vy stát klienty tohoto poskytovatele půjček? Pokud vás nepřesvědčili výše zmíněné důvody, měli byste vědět, že Proficredit mají vám poskytne půjčku rychle bez zbytečných průtahů, diskrétně a navíc bez otravného papírování. Také menší provinění zaznamenaná v registrech nemusí být nepřekonatelnou překážkou. Nenechte se děsit zvěstmi, že úroky jsou příliš vysoké. Jejich výše je odvislá od výše úvěru, zvolené délky splácení a vaší bonity. Úvěrový poradce vám sdělí konkrétní podmínky a je pouze na vás, zda je po zvážení všech pro a proti přijmete! Tato společnost vyznává individuální přístup k zákazníkovi, protože ví, že každý je osobnost s jinými potřebami. Počet jejích klientů vypovídá o tom, že se u ní cítí spokojeni.