Vyžaduje Kredito24 poplatky spojené s půjčkou?

V minulosti byly poplatky u půjček poměrně běžnou záležitostí. To se však změnilo a aktuálně můžeme říci, že většina poplatků je minulostí. Je tomu tak i u poskytovatele s názvem Kredito24? Tímto poskytovatelem je nebankovní společnost, která se specializuje na segment mikropůjček a na všechny výhody, které jsou s ním spjaté. Patří sem třeba jistota rychlého vyřízení, minimálního prověřování, stejně jako jistota výhodnosti. A sem už patří ono sdělení o tom, že ani zde se nemusíte obávat jakýchkoliv poplatků, které by vaši půjčku zbytečně zdražovali.

Za co u společnosti Kredito24 nebudete platit?

Že se poplatky účtovat nebudou, to již víte. Podívejme se však konkrétněji na to, co není třeba hradit. Jedná se třeba poplatek spojený s podáním žádosti, nebo s jejím vyřízením. Stejně tak je zdarma i samotné poskytnutí půjčky – tedy její odeslání na bankovní účet. Zpoplatněno není u Kredito24 ani její vedení, což vede také k důležitému pozitivu, které je spojeno konkrétně s tím, že vás nečekají žádné další výdaje. A to i přesto, že po poskytnutí půjčky máte k dispozici svůj zákaznický účet, kde můžete svůj úvěr nejenom jednoduše sledovat, ale kde ho můžete také velmi snadno spravovat. I to je důvod, proč se vydat touto cestou a zvolit tuto půjčku.

Vyžaduje Kredito24.cz nějaké ověřování?

Když mluvíme o poplatcích, nesmíme zapomínat také na nutnost ověřit váš bankovní účet. Zde se jedná pouze o formalitu, kterou je třeba vykonat pouze jednou. Pokud máte internetové bankovnictví, nebude vše trvat déle, než pár minut. Jde o to, že je třeba pouze zaslat korunovou ověřovací platbu, čímž se zjistí, zda je váš bankovní účet skutečně správný a zda existuje. Jde tedy spíše o symbolický a ověřovací krok. Ten učiníte pouze jednou. I když si o půjčku na Kredito24.cz budete žádat opakovaně, vaše bankovní konto už bude ověřeno a tak není třeba nic procházet znovu.