O nás

Proč se rozhodnout pro refinancování půjčky právě u nás? Jelikož aktuálně jsme na trhu jednou z nejlepších možností, která se vůbec nabízí. Nevěříte? Přesvědčte se o tom spolu s námi. Podívejte se na naši charakteristiku.

V oblasti refinancování máme zkušenosti

Naší hlavní výhodou je především historie, stejně jako zkušenosti nejenom v oblasti refinancování. Jsme poměrně silným a stabilním hráčem na poli úvěrového světa. I díky tomu máme nejenom řadu spolupracujících partnerů, ale máme možnost vyjednat vám vždy lepší podmínky, než konkurence. Díky tomu může být vaše refinancování půjčky spojeno s jistotou, že si ji, stejně jako hypotéku výrazně zvýhodníte.

V rámci refinancování půjčky jednáme férově

Naším cílem je i férový, odpovědný přístup, stejně jako snaha o maximálně transparentní podmínky. V rámci refinancování půjčky není naším zájem před vámi cokoliv tajit. Právě naopak. Požádejte si o danou možnost a samo se přesvědčte o tom, že s vámi jednáme na rovinu a nic před vámi nezatajujeme. Po celou dobu jasně a přesně víte, co můžete získat a za jakých podmínek. Naším cílem je nabídnout vám výhodnější možnost úvěru, nikoliv způsobit vám větší finanční komplikace, než můžete mít právě teď.

U nás získáte i refinancování hypotéky

Nechceme se orientovat jenom na určitý typ klientů. Chceme, aby služby v oblasti refinancování mohl využívat každý. Daný převod jinam tak nabídneme jak u půjček, tak máme k dispozici i neméně výhodné refinancování hypotéky. Samozřejmostí je, že naše schvalovací procesy jsou nastaveny tak, aby bylo vše co nejjednodušší a nejrychlejší. Pokud to není nutné, obejdete se bez případných formalit, jako je potvrzení o příjmu, nebo nahlížení do registrů.

Fungujeme nonstop

Máte-li jasno v tom, že pro vás budeme tou nejlepší volbou, neváhejte a vyplňte online žádost. Ta je pro vás připravena nonstop, s jistotou toho, že vám bude nápomocen i náš zkušený poradce. Je to právě on, který vám předloží i konkrétní směr, jakým se můžete vydat.