Proč refinancování

Zajímá vás, proč je refinancování krokem, který by měl využít každý, kdo má půjčku nebo hypotéku? Podívejte se spolu s námi na hlavní důvody, proč může daná možnost pomoci i vám. Poté si stačí jednoduše požádat o možnost, která je pro vás tou pravou.

Refinancování vám zvýhodní současné úvěry

Je jedno, zda půjde o refinancování půjčky, nebo půjde o refinancování hypotéky. V obou případech si můžete být jisti tím, že vám oba produkty výrazným způsobem zvýhodníme. A to hned v několika směrech. V první řadě dokážeme snížit celkový úrok. To se projeví především v celkově splatné částce, která je dosud nesplaceným zůstatkem. Její snížení se může projevit i na nižších splátkách. Ty dokážeme snížit i tak, že vám vytvoříme nový splátkový kalendář, který pomůže snížit splátku třeba i o několik tisíc korun. I to může být důvodem pro refinancování.

Refinancování půjčky i hypotéky je snadné

Chceme, aby byl celý proces co možná nejjednodušší a nejvýhodnější. I proto se zaměřujeme na to, aby bylo vše spojeno s minimální administrativou a minimální časovou prodlevou. O refinancování půjčky, stejně jako hypotéky si požádáte online, prostřednictvím našeho webu. Navíc je vám k dispozici náš poradce, který vás provede všemi konkrétními kroky, které se k úspěšnému převedení úvěru vážou.

Refinancování hypotéky, stejně jako půjčky je pro každého

Je jedno, jaký úvěrový produkt máte, stejně jako je jedno, jaká je jeho charakteristika. U refinancování hypotéky si zvýhodníte účelový úvěr spojený s bydlením. U půjček to může být úvěr spotřebitelský, nebo neúčelový. Že je daná možnost pro každého dokládá také fakt, že po vás nechceme téměř žádné informace, které by nebyly nezbytně nutné. Mnohdy nepotřebujeme ověřovat ani vaši bonitu, stejně jako příjem nebo finanční minulost. I to jasně potvrzuje, že je refinancování opravdu pro každého.