Průběh refinancování

Rozhodli jste se pro refinancování a nevíte, jak vše funguje? Podívejte se, jaký postup refinancování nabízíme my. Je primárně spojený s maximální jednoduchostí, stejně jako s rychlostí a co nejmenší administrativou.

Prvním krokem k refinancování je žádost

Už u té samotné se můžete přesvědčit o tom, že je jednouchá a rychlé. Vše máme nastaveno tak, abyste nemuseli opustit váš domov a abyste vše zvládli prostřednictvím internetu. Aby pro vás byla žádost o refinancování půjčky co nejjednodušší, je vám k dispozici také online poradce, který vás jednotlivými kroky také provede. V rámci žádosti uvedete všechny informace o tom, jak vypadá vaše aktuální půjčka z hlediska částky, úroků i splátek.

Připravíme vám výhodné refinancování půjčky

Náš poradce zde není jenom pro pomoc s žádostí. Je zde samozřejmě také proto, aby vám dokázal připravit konkrétní refinancování půjčky s ohledem na vaše potřeby. Tedy s ohledem na to, aby klesl úrok, aby klesla splatná částka, stejně jako s ohledem na to, aby se snížila vaše měsíční splátka. I to umíme a to vám dokážeme nabídnout. Stačí si jenom vybrat konkrétní postup.

U půjčky i refinancování hypotéky vyžadujeme jenom to nezbytné

Důležitým krokem v celém procesu je rozhodně také to, že je třeba dodat několik podstatných dokumentů. Ty hlavní se týkají smluvní dokumentace k vašim současným úvěrovým produktům. To se týká refinancování hypotéky i půjčky. Stejně tak po vás budeme chtít i identifikaci vaší osoby, na základě dokladu totožnosti. Naší výhodou je to, že pokud to nebude nezbytně nutné, není třeba zaměřovat se na další dokládání a vše se vyřídí bez něho.

Výsledkem refinancování je finální převedení

Posledním krokem je následné převedení půjčky, což povede ke všem zmíněným výhodám. Pro vás to znamená jenom fakt spojený s tím, že vás od dané doby budou čekat jiné splátky na jiné číslo bankovního účtu.