Refinancování hypotéky

Rozhodli jste se, že si postavíte dům? Nebo že si nemovitost koupíte? V obou případech jste si jistě brali hypoteční úvěr, který dnes patří mezi nejlepší a nedoporučovanější možnosti financování dané koupě. Samozřejmě ne všechny úvěry jsou stejně výhodné. Pokud s vaším stávajícím nejste spokojeni, nabízíme vám refinancování hypotéky. O co se jedná? Primárně o možnost si vaši stávající hypotéku výrazným způsobem zvýhodnit.

Jaká pozitiva refinancování přináší?

Podívejte se spolu s námi na pozitiva, která vás přesvědčí o tom, že refinancování hypotéky právě od nás je volbou, se kterou zaručeně neuděláte chybu. Stačí se jenom rozhodnout a požádat si. V první řadě si můžete být jisti tím, že vám dokážeme snížit úrokovou sazbu. Pokud není dost nízká, aktuálně bude. Stejně tak vám dokážeme snížit také celkově splatnou částku. Vše se může pozitivně podepsat i na výše měsíční splátky, která bude nižší a díky které tak jednoduše lépe udržíte váš rodinný rozpočet. I proto neváhejte a vyzkoušejte nás.

Refinancování hypotéky je jednoduché a rychlé

Ještě jste této možnosti nevyužívali? Nebojte se, jelikož se jedná o možnost, která je velmi jednoduchá a samozřejmě také rychlá. Prvním krokem je žádost o refinancování hypotéky, kterou provedete velmi jednoduše přímo u nás. Nápomocen vám bude náš finanční poradce, který s vámi projde všechny kroky a možnosti. Jediné, co budete potřebovat, mohou být doklady ke stávající hypotéce a vaše doklady totožnosti. To vše u nás stačí k tomu, abyste konečně ušetřili. A kolik to může být? Třeba i desetitisíce korun.

Refinancujte i několikrát

Hypotéku obvykle splácíte i několik desítek let. Pokud jste jedno refinancování již provedli, můžete zkusit další. Roli v tomto směru hraje jenom fixace úrokové sazby a nic jiného. Jelikož se současný trh neustále vyvíjí, může být refinancování hypotéky ideální i pro toho, kdo již jednou nebo několikrát tuto možnost využil.