Refinancování půjčky

Vzali jste si úvěr a aktuálně zjišťujete, že nepatří mezi nejvýhodnější? Ne vždy se musíte stát jeho otrokem. Nabízíme vám výhodné refinancování půjčky, se kterým si tu stávající zvýhodníte hned v několika směrech. Díky nám získáte možnost snížit si úrokovou sazbu, což se pozitivně projeví i na celkově splatné částce. Umožníme vám ale také hýbat se splátkami a vytvořit si vyhovující splátkový kalendář. Dále je to ale i možnost snížit měsíční splátku, aby méně zatěžovala váš rodinný rozpočet. To vše naše refinancování půjčky dokáže nabídnout.

Jak refinancování probíhá?

Celý postup je velmi jednoduchý, jelikož dochází k tomu, že je váš stávající úvěr převeden k jinému poskytovateli. Tedy k takovému, u kterého máte jistotu právě oněch výhodnějších podmínek. Tento nový poskytovatel za vás zaplatí původní závazek a uzavře novou smlouvu spojenou s dosud nesplacenou sumou, která vám zbývá doplatit. Právě takto jednoduše refinancování funguje a právě v takové podobě vám ho samozřejmě můžeme nabídnout i my. Stačí si požádat i našeho poradce.

Co je k refinancování půjčky třeba?

Samozřejmě to není nic zvláštního ani neobvyklého. Stačí mít v první řadě libovolný úvěr, se kterým nejste spokojeni. Může to být půjčka bankovní či nebankovní, stejně jako se může jednat o neúčelový a spotřebitelský úvěr. Pro správné vyřízení refinancování půjčky už potřebujete jenom původní smlouvy o úvěru, stejně jako aktuální doklad totožnosti. Vše následně zhodnotíme a navrhneme vám optimální řešení, které povede k úspoře.

Rychle a jednoduše

Nebojte se, že by bylo refinancování půjčky spojeno s jakýmkoliv náročným nebo složitým procesem. To rozhodně ne. Vše se snažíme vyřídit rychle, jednoduše a s ohledem na vaše konkrétní požadavky. Naším cílem je spokojený klient, kterému díky refinancování dokážeme zvýhodnit jeho stávající půjčku. Přesvědčte se sami!