Výhody refinancování hypotéky

I svou stavbu si můžete zvýhodnit. Nejenom nákupem levného materiálu, ale jistotou toho, že využíváte nejvýhodnější financování na trhu. K tomu vám pomůžeme my. Pokud již máte hypotéku sjednanou a čerpáte ji, nabídneme vám k ní refinancování.

Refinancování hypotéky vám ušetří i desítky tisíc

Pokud je něco, čím se můžeme pyšnit, to jsou naše zkušenosti v oblasti úvěrových produktů. Díky tomu můžeme nabídnout prvotřídní produkty, které jsou spojeny s vysokou úsporou. Pokud je něco, co vám může naše refinancování hypotéky přinést, je to zcela určitě úspora. Jak jí dosáhneme? Převedeme vám hypotéku jinam a díky tomu dokážeme snížit vaši úrokovou sazbu. A tedy i celkově splatnou částku. Výjimkou nejsou ani desetitisíce korun.

Naše refinancování vám může upravit i splátky

Není to jenom snížení úroku a celkové splatné částky. Pokud budete potřebovat, podíváme se společně i na splátky. Pokud vám nevyhovuje termín, nebo jejich výše či délka splácení, může se refinancování týkat i této oblasti. Co samozřejmě umíme, to je snížení současné výše vaší splátky. To logicky povede k tomu, že výrazně ulevíte svému rodinnému rozpočtu. Může to být měsíčně třeba i o několik tisíc korun.

Refinancování hypoték je snadné

Využijte našich služeb a přesvědčte se o další klíčové výhodě. Tou není nic jiného, než jednoduchost. Sami uvidíte, že refinancování hypoték dokážeme vyřídit v extrémně krátkém čase. Od vás navíc nepotřebujeme nic jiného, než dokumenty ke stávajícímu úvěru a vaše doklady totožnosti. I takto jednoduše může refinancování hypotéky proběhnout.

Jediné, co je třeba z vaší strany, je nutnost pohlídat si končící termín fixace. Jakmile se blíží, nezapomeňte se na nás obrátit. Ani zde vás nezklameme, jelikož další výhodou, která je s námi spojená, je jednoduchost. Stačí si požádat online, za asistence našeho poradce.